Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSherr në plazhin e Ohrit, disa të arrestuar

Sherr në plazhin e Ohrit, disa të arrestuar

Disa persona nga Manastiri janë përleshur në plazhin “Gradishte 1” në autokampin “Gradishtë” në Ohër.

Policia është lajmëruar dhe ka mbërritur në vendngjarje dhe ka ndaluar personat që kanë shkelur rendin dhe qetësinë publike.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments