Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rreh keq në kazino, ndërron jetë pas 4 ditësh 46 vjeçari

E rreh keq në kazino, ndërron jetë pas 4 ditësh 46 vjeçari

Pas masave dhe aktiviteteve dhe koordinimit të SPB Veles, SPB Strumicë dhe Prokurorisë Themelore Publike Veles, me datë 14.07.2022 në ora 22:45 në vendin e quajtur “Stara Mrdaja” në zyrtarët policorë nga SPB Gjevgjeli kanë privuar nga liria, G.S. (43) nga Velesi. Ai dyshohet se më 09.07.2022 në një kazino në Veles e ka sulmuar dhe lënduar D.V.(46) nga Velesi, i cili ka ndërruar jetë më 13.07.2022 në Spitalin e Përgjithshëm në Veles.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments