Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSherr në një fshat

Sherr në një fshat

Më 17 shkurt 2023, në ora 10:30, në afërsi të një ish-fabrike në afërsi të Vevçanit, është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me sulm fizik të kryer nga K.M. dhe B.M. ndaj L.A (46), të gjithë nga Vevçani. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments