Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSela nuk jemi bërë bashkë kundër askuj por për gjeneratat e ardhëshme

Sela nuk jemi bërë bashkë kundër askuj por për gjeneratat e ardhëshme

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela gjatë fjalimit tij të mbajtur theksoi që nuk janë bërë bashkë kundër askujt por për gjeneratat e ardhëshme.

Të bashkuar,të betuar në ardhmëri dhe perspektivën e gjeneratave të reja na priftë e mbara vazhdojmë me Frontin Europian. Fitore! Këto ishin disa nga fjalët përmbyllëse te fjalimit të kryetarit të ASH-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments