Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAhmeti: Isha vëllau juaj i vogël gjatë 2001, sotë jamë vëllau juaj...

Ahmeti: Isha vëllau juaj i vogël gjatë 2001, sotë jamë vëllau juaj i madhë dhe kurrë mos dyshoni se jemi krah për krah (VIDEO)

Isha vëllau juaj i vogël gjatë 2001, sotë jamë vëllau juaj i madhë dhe kurrë mos dyshoni se jemi krah për krah kështu e ka nisur sonte fjalimin e tij, lideri i BDI-së Ali Ahmeti në tubimin Frontit Europian në Gostivar.

 

 

Ai gjatë fjalimit e tijë ka kujtuar të madhin Arbër Xhaferin, i cili deklaroi se kur është takuar për të parën e herë me Xhaferin i ka kërkuar ta pranoj të jetë vëllau i tijë i vogël, ndërsa ai i ka thënë mos o burr mos mi luajë malet.

Ahmeti premtoi se do të jetë gjithmonë vëllau i madh i shqiptarëve dhe se gjithmonë do të jetë prah për krah me shqiptaër

VIDEO

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments