Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSela: Do të votojmë ligjin sipas marrëveshjes kur ishim në qeveri (VIDEO)

Sela: Do të votojmë ligjin sipas marrëveshjes kur ishim në qeveri (VIDEO)

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela gjatë hyrjes në Kuvend për votimin e ligjit të gjuhëve është përgjigjur shkurt për Alsat M duke thënë se ai nuk është më pjesë e qeverisë dhe do të votojë ligjin sipas marrëveshjes kur ka qenë pjesë e qeverisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments