Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrufeja godet për vdekje një fëmijë në Maqedoni

Rrufeja godet për vdekje një fëmijë në Maqedoni

Një i mitur nga fshati Negorc i Gjevgjelisë, ka ndërruar jetë pasditen e sotme nga goditja e rrufesë pasi ky rajon është goditur nga një stuhi e fortë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e SPB Strumicë, Aleksandra Trajanova.

Sipas saj, sot në orën 15:30 në Sektorin e Punëve të Brendshme në Gjevgjeli është raportuar se në atarin e fshatit Negorc të Gjevgjelisë, mjeku i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vdekjen e një të mituri me djegie në trup, me siguri nga një rrufe, i cili në atë moment ishte duke kullotur bagëtinë.

Është kryer ekspertizë dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i djalit të ndjerë është dërguar për autopsi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments