Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrokulliset traktori, humb jetën një person

Rrokulliset traktori, humb jetën një person

Dje në rrugën lokale Zërnovci-Morodvis një traktor i drejtuar nga E.A (76) nga Ohri është rrokullisur në rrugë, i cili nga plagët e marra ka ndërruar jetë.

Më datë 23.05.2024, në ora 13:29, në SPB Shtip është raportuar se në rrugën lokale Zërnovci-Morodvis, traktori i drejtuar nga E.A (76) nga Ohri, me banim në fshatin Morodvis, është rrokullisur në rrugë. Shoferi nga plagët e marra ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Një mjek nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore ka deklaruar vdekjen. Sipas urdhrit të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion dhe është kryer kontrroll në vendin e ngjarjes, njofton MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments