Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRritet çmimi i benzinës

Rritet çmimi i benzinës

Çmimi i benzinës BS-95 do të shtrenjtohet pas mesnatës për 1 denarë, respektivisht një litër do të kushtojë 82,5 denarë, përcjell TV21. Sipas vendimit të fundit të KRRE-së, për një denarë do të rritet edhe çmimi i benzinës BS-98 dhe një litër do të kushtojë 84,5 denarë. Çmimi i naftës mbetet i pandryshuar, respektivisht, një litër naftë aktualisht kushton 72,5 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments