Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRrahje në Strugë

Rrahje në Strugë

Më datë 11.06.2023, rreth orës 22:00, në një pikë karburanti në Strugë, është prishur rendi dhe qetësia publike.

Personi D.G.(39) nga Ohri sulmom fizikisht person R.Ç.(47) nga Struga.

Pas dokumentimit të rastit do të vijojë raporti përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments