Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrahje në një kazino

Rrahje në një kazino

Sot më 18 shtator 2019 rreth orës 03:00 në SPB Ohër u raportua se në një kazino në rrugën St. Kliment Ohridski në Ohër, B.Z (39) dhe E.H (43) sulmuan fizikisht M.V (32) nga fshati Zlesti.

Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes kundër personave do të paraqitet një raport i duhur.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments