Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiEdhe doktorët e DIALIZËS së Strugës protestojnë kundër dhunës ndaj tyre me...

Edhe doktorët e DIALIZËS së Strugës protestojnë kundër dhunës ndaj tyre me moton “MJAFT MË (FOTO)

Sot edhe mjekët te DIALIZA e Strugës janë bërë bashkë në protestën e tyre paqësore duke dalë me moton “MJAFTË MË” duke u solidarizuar me mjekët e sulmuar ditët e fundit nga pacientët ,njofton Struga Ekspres.

Sulmet ndaj mjekëve në Maqedoninë e Veriut janë bërë të vazhdueshme, por pas këtyre sulmeve është paralajmëruar nga Ministria e Shëndetësisë se ata qê sulmojnë mjekët do të ndëshkohen ashpër dhe me burg.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments