Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrahje e përgjakshme mes dy policëve

Rrahje e përgjakshme mes dy policëve

Një përleshje e përgjakshme ka ndodhur mbrëmë në stacionin policorë në Draçevë, mëson “Fokus”. Sipas të njejtave informacione, në këtë përleshje kanë qenë të përfshirë ndihmës komandanti dhe shefi i ndërrimit, dhe nga ky incident të dy kanë përfunduar me lëndime, edhe atë njëri prej tyre me hundë të thyer.

Shumë shpejtë në vendngjarje kanë arritur ndihma e shpejtë, inspektorët nga deliktet e përgjakshme, por edhe përfaqësues nga kontrolli i brendshëm i MPB-së.Nga MPB konfirmuan incidentin, duke theksuar se kontrolli i brendshëm kishte intervenuar menjëherë. Nga MPB për “Fokus” thanë se po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit. Gjithnjë sipas informatave jozyrtare, të dy pjesëmarrësve në zënkë u janë konfiskuar armët. Në këtë stacion policor marrëdhëniet ndërmjet të punësuarve prej kohësh kanë qenë të tensionuara, dhe si rrjedhojë e kësaj shumë shpesh kanë ndodhur incidente.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments