Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëReperi strugan Dringo, drejt videoklipit te ri

Reperi strugan Dringo, drejt videoklipit te ri

Strugani  shume energjik,Dringo nuk di te ndalet,ai vazhdon te sjelle kenge te reja per publikun shqiptar.

Reperi Strugan,Dringo pas tre kengeve te realizuara me sukses dhe nje video klip me kengen  ”I miss you’,Dringo nuk ka ndermend te ndalet me kaq.AI eshte duke realizuar  nje kenge te re,”Money Order” qe do ta finalizoj  me nje videoklip te ri,xhirimet e te cilit do te behen ne Zürich dhe ne Venecia.

Tekstin e kenges ”Money order” e ka shkruar vet reperi Dringo.Me kete kenge reperi strugan shpreh revolten e tij rreth aktualitettit ku jetojme,per ngjarjet e pahijshme qe po ndodhin sot,pengmarrjet,droga e perhapur me te madhe te te rinjte.Orkestrimin e kesaj kenge e ka realizuar Enes Qosa,kenga u regjistrua ne studion ‘Mixed GS Records music’.Per  realizimin e videoklipit e kenges ”Money order” do te kujdeset Bledar Hasani.

Videoklipi pritet te perfundoj ne fund te muajit mars ose ne fillim te muajit prill.

Kujtojme qe tre kenget e realizuara nga reperi i talentuar  strugan Dringo jane:

”Jeta N’rrug”,  ”I Miss You” ,Dringo , ”Gjak ta bej mahallen”.(Struga Ekspres)

dringo2dringo3

 

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments