Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiReagon BDI-ja e Strugës ndaj akuzave të opozitës: Të shfrytëzohen rreshjet e...

Reagon BDI-ja e Strugës ndaj akuzave të opozitës: Të shfrytëzohen rreshjet e shiut për të fituar poena politike në kohë fushate është shumë e ulët (FOTO)

Të shfrytëzohen rreshjet e shiut në vjeshtë për  të fituar poena politike në kohë fushate është shumë e ulët.
Në mungesë të programit të vetë, opozita merret me projektet infrastrukturore të Ramis Merkos duke u munduar me çdo kusht të gjejnë lëshime.
Puna flet vet. Vërshime ka në gjithë botën. Ne vazhdojmë më tej për të mirën e Strugës dhe struganëve.

Në vijim do të gjeni pamje të rrugëve të vërshuara nga shiu nëpër botë.

Edhe atje e ka fajin Ramis Merko?!

BDI-Dega Strugë

Користењето врнежи од дожд на есен за да се добијат политички поени во времето на кампањата е многу ниско.
Во отсуство на сопствена програма, опозицијата се занимава со инфраструктурните проекти на Рамис Мерко, обидувајќи се по секоја цена да најде отстапки.
Работата зборува сама за себе. поплави има низ целиот свет. Продолжуваме понатаму за доброто на Струга и стружани.

Подолу ќе најдете слики од патишта поплавени од дожд низ целиот свет.
И таму е виновен Рамис Мерко?!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments