Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIdri Istrefi paralajmëron REVIZION TOTAL: Do t'i zbardhim të gjitha keqpërdorimet e...

Idri Istrefi paralajmëron REVIZION TOTAL: Do t’i zbardhim të gjitha keqpërdorimet e komunës së Strugës (FOTO)

REVIZION TOTAL – skanimi i të gjitha punimeve të bëra nga qeverisja aktuale lokale, duke zbardhur keqpërdorimet dhe veprimi sipas ligjit. Qytetarët duhet të informohen për çdo keqpërdorim të mundshëm. Revizioni do të përfshijë punët administrative, por edhe punimet e bëra në terren për të parë dhe vërtetuar se sa janë respektuar dispozitat ligjore, në cilësi dhe afat. Fillimisht perms revizionit të brendshëm dhe atij të jashtëm shtetëror. Nëse nuk arrihet kjo, do të angazhohet revision privat nga agjenci e specializuar. Keqpërdorimet duhet të marrin fund përgjithmonë.ASH-AA-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments