Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRamiz Merko pas fitores: Struga është e qytetarëve dhe për qytetarët, nesër...

Ramiz Merko pas fitores: Struga është e qytetarëve dhe për qytetarët, nesër do të jetë ndryshe! Për Strugën që duam

Ramiz Merko,i saposhpallur kryetar i ri i komunës së Strugës u shpreh se nga sot Struga u takon qytetareve dhe se per qytetaret do ta gezojne komunen e Struges.Ai falenderoi votuesit strugan per mbeshtetjen e tyre dhe se ata te vazhdojne te festojne fitoren madhe per Strugen.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments