Wednesday, December 7, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiLajmi i fundit: Ja sa vota morën Ramiz Merko dhe Ziadin Sela

Lajmi i fundit: Ja sa vota morën Ramiz Merko dhe Ziadin Sela

Rezultatet përfundimtare nê Strugë janë këto:

Ramiz Merko fiton 49.30 përqind me 13 451 vota dhe Ziadin Sela 46, 93, 12806 vota!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments