Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i fundit: Ja sa vota morën Ramiz Merko dhe Ziadin Sela

Lajmi i fundit: Ja sa vota morën Ramiz Merko dhe Ziadin Sela

Rezultatet përfundimtare nê Strugë janë këto:

Ramiz Merko fiton 49.30 përqind me 13 451 vota dhe Ziadin Sela 46, 93, 12806 vota!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments