/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ramis Merko shërohet nga koronavirusi, pritet të kthehet në Komunën e Strugës
Qyteti, Slider

Ramis Merko shërohet nga koronavirusi, pritet të kthehet në Komunën e Strugës

Siç mëson Struga Ekspres, Ramis Merko, kryetari i Komunës sē Strugës pas disa komplikimeve shëndetēsore si pasojē e infektimit me koronavirus, ai është shēruar plotēsisht dhe është nē gjendje të mire shëndetësore dhe se sē shpejti pritet të kthehet nē vendin e punës, pra në komunën e Strugës.

Ramis Merko,prej disa javësh ka qenë i prekur me koronavirus por që nē fund ia doli të mposhtë këtë virus vdekjeprurës, i cili ka prekur miliona njerēz nē botē dhe qē ka shkaktuar qindra mijëra të vdekur.
(Struga Ekspres)

September 15, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres