Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriRama del nga spitali pas operimit

Rama del nga spitali pas operimit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka lënë sot në orën 06:00 ambientet e reanimacionit të Qendra Spitalore Universitare të Tiranës.

Rama gjatë ditës së djeshme iu nënshtrua një ndërhyrjeje për heqjen e apandesitit akut përmes laparaskopisë.

Sipas Zyrës së Shtypit, operacioni u krye nga ekipi i mjekëve kirurgë dhe anestezistë.

Në një deklaratë për mediat, Shefi i Kirurgjisë në QSUT Arben Gjata u shpreh se gjendja post operatore e Ramës ishte stabile duke shtuar se ai mund të rikuperohet plotësisht për 3 ditë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments