Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniQytetarët tani mund të kontrollojnë online nëse e kanë pasaportën gati!

Qytetarët tani mund të kontrollojnë online nëse e kanë pasaportën gati!

Nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë njoftuar se kanë vendosur në funksion faqen, ku qytetarët të cilët janë fotografuar në termin të rregullt në pikat “Prolet” dhe “MTV”, mund të shohin nëse pasaporta e tyre është gati për ta tërhequr.

Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski, ka deklaruar se presin që me këtë veprim të pakësohen radhët para sporteleve.

Këtu mund ta kontrolloni nëse pasaporta juaj është gati.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments