Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniQufa: Ziadin, armiku të goditi, por ti je më i fortë se...

Qufa: Ziadin, armiku të goditi, por ti je më i fortë se sa ata mendojnë

Miku im Ziadin, është dëshmuar saherë se armiku godet të fortët tanë, por ti je me i fortë se sa ata mendojnë. Na ke prapa teje përgjithmonë për çështjen e shqiptarëve. Ata të zgjodhën ty për t’ju thënë shqiptarëve se sa i urrejnë. Besoj se e kuptuan të gjithë kush më shumë i ka penguar këtij regjimi,të mbetur! Aleanca për Shqiptarët ka rrugëtim të gjatë dhe sot ndjehet pikërisht si e ka emrin, ALEANCA PËR SHQIPTARËT!

VAZHDOJM PËRPARA
Zulfi Adili- Qufa

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments