Friday, June 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniBDI-ja paralajmëron festë (FOTO)

BDI-ja paralajmëron festë (FOTO)

Bashkimi Demokratik për Integrim fton anëtarët dhe simpatizantët e saj në festën e fitores që organizohet në sheshin Iliria të Tetovës, me rastin e fitores në shumicën e komunave shqiptare në Maqedoni.

“Të nderuar, Ju ftojmë të merni pjese në festën e fitores tonë të madhe që do te mbahet nesër , e hënë 30 tetor, me fillim në ora 18:00 në Tetovë, sheshi Iliria, me pjesëmarrjen e Kryetarit Ahmeti dhe të gjithë kryetarëve të komunave si dhe shtabit qendror dhe shtabet komunale e lokale”, thuhet në kumtesën e BDI-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments