Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniQeveria emëron dy drejtorë shqiptarë, dy funksionarë maqedonas, ja kush janë ata

Qeveria emëron dy drejtorë shqiptarë, dy funksionarë maqedonas, ja kush janë ata

Qeveria e Maqedonisë në seancën e saj të 48-të ka emëruar drejtorë të ri në disa inspektoriate shtetërore.
Për drejtor të inspektpriatit për pyll dhe gjueti, Qeveria ka emëruar Ejup Jahja, për drejtor të inspekroatit shtetëror për vetqeverisje lokale Qeveria ka emëruar Sead Sadukovskin, ndërsa për drejtor të Inspekriatit shteror tregtar ka emëruar Stojko Paunovskin.

Në mbledhjen e sontme Qeveria nga pozicioni përfaqësues të Qeverisë në kuvendin aksionar të Telekomit ka ndëruar sekretarin e përgjithshëm të Qeverisë dhe në vend të tij ka emëruar Tanja Çaçarovën Ilievskën./Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments