Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPse nuk ka drejtësi në Maqedoni dhe kush e pengon atë?

Pse nuk ka drejtësi në Maqedoni dhe kush e pengon atë?

Shumë procese gjyqësore në Maqedoni përfshi edhe këtë të fundit me rastin e Almirit, atë të Sopotit dhe të tjera, që pas pavarësimit të vendit janë cilësuar të montuara politikisht dhe madje edhe me motive etnike.
Pse nuk ka drejtësi në Maqedoni dhe kush e pengon atë është tema e debatit të sotëm në “Rruga drejt…” me të ftuarit: Sejfulla Osmani, avokat dhe ish prokuror; Artene Iseini, avokate dhe Vane Cvetanov, përfaqësues i OJQ “Llupa e gjelbër”./Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments