Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë person në kazino thyen me çekan 45 aparate lojërash dhe makina...

Një person në kazino thyen me çekan 45 aparate lojërash dhe makina rulet

Në kazinon “Senator” në qendër të Strumicës, mbrëmë rreth orës 18:00 personi me inicialet A.B. me çekan e ka thyer 45 aparatë lojërash dhe makina rulet.
Nga SPB Strumicë e kanë konfirmuar rastin dhe informojnë se personi ëstë privuar nga liria dhe po mbahet në stacionin policor.

Nga SPB Strumicë thonë se po punojnë në dokumentimin e rastit dhe zbardhjen e tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments