Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPse nuk e arrestoni Zoran Zaevin?Jankullovska zgjedh te hesht

Pse nuk e arrestoni Zoran Zaevin?Jankullovska zgjedh te hesht

Jankullovska thote se bisedimet jane te perfituara ne menyre jo ligjore nga ana e Zoran  Zaevit

Ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankullovska nuk dëshiron t’i komentoj bisedimet siç thotë ajo të përfituara në mënyrë jo ligjore nga ana e liderit të LSDM-së, Zoran Zaev. Sipas saj ky proces do të duhet të ketë përfundim institucional, duke vlerësuar se siguria në shtet aspak nuk është e rrezikuar.

Ndërkaq në pyetjen e gazetarëve se pse nuk e arrestojnë Zaevin nëse thotë se është i rrezikshëm, ministrja Jankullovska zgjedh të hesht dhe nuk përgjigjet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments