Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëPresidentët Thaçi e Meta zbulojnë shtatoren e heroit kombëtar Idriz Seferi (FOTO)

Presidentët Thaçi e Meta zbulojnë shtatoren e heroit kombëtar Idriz Seferi (FOTO)

Në Gjilan sot u bë zbulimi i shtatores së heroit të kombit, Idriz Seferi. Në ceremoni po marrin pjesë edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta dhe ai i Kosovës Hashim Thaçi si dhe kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri me ç’rast e zbuluan shtatoren e heroit të Kosovës, Idriz Seferit në Gjilan.

Kujtojmë se presidenti Ilir Meta dhe Hashim Thaçi u priten nga garda ceremonial e FSK-së, tek Platoja e Teatrit të qytetit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments