Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia bastisë dy lokalet e njohura shqiptare

Policia bastisë dy lokalet e njohura shqiptare

Ministria e Brendshme ka zgjeruar hetimin në bare dhe lokale të natës. Sipas informacioneve të Alsat M, dikasteri i Brendshëm mbrëmë ka shtrirë operacionin në katër qytete kryesore të Maqedonisë, paraprakisht në Shkup, Tetovë, Kumanovë dhe Veles.
Në këtë aksion ka rezultuar që nëpër lokalet në fjalë mbahen vajza të reja të cilat pas konfirmimit të identitetit nga ana e policisë kanë rezultuar se 13 kanë qenë shtetase të Shqipërisë dhe 3 të Maqedonisë. Pas aksionit të gjitha lokalet janë mbyllur. Në mesin e lokaleve të bastisura janë edhe lokalet e njohura shqiptare si “Korabi” dhe “Kastrioti”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments