Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia në aksion, do të dënohen ashpër ato që organizojnë përleshje me...

Policia në aksion, do të dënohen ashpër ato që organizojnë përleshje me qentë

SPB- Ohër ndërmerr kontrolle intensive në të gjithë zonën e Ohrit, Strugës, Kërçovës dhe Dibrës, me qëllim të sanksionimit të personave që organizojnë përleshje me qen apo aktivitete të tjera të ngjashme, të cilat janë në kundërshtim me Ligjin për Mbrojtjen dhe Mirëqenien e Kafshëve.

Sipas Ligjit për Mbrojtjen dhe Mirëqenien e Kafshëve, është e ndaluar përfshirja, inkurajimi, organizimi, reklamimi dhe bastet për luftimet e kafshëve për çfarëdo qëllimi.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments