Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia gjeti 8 rrjeta peshkimi, kapen 11.4 kilogram peshk

Policia gjeti 8 rrjeta peshkimi, kapen 11.4 kilogram peshk

Sot (24.10.2023) pas ndërmarrjes së masave dhe aktiviteteve, punonjësit e policisë së stacionit policor për “Liqeni i Ohrit” në shtrirjen nga plazhi “Debrca” deri në plazhin “Versus” – Strugë, rreth 1000 metra nga bregu, gjetën tetë rrjeta peshkimi me gjatësi rreth 100 metra secila, me një kapje prej 93 copë peshku, me peshë totale 11.4 kilogramë. Po merren masa për zbardhjen e rastit. SPB Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments