Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rrallë në Maqedoni/ Gruaja lind katërnjak, tre djem dhe një vajzë

E rrallë në Maqedoni/ Gruaja lind katërnjak, tre djem dhe një vajzë

Janë lindur katërnjak në Shkup. Çifti i martuar Blagica dhe Aleksandar Zikovi nga Shtipi dje janë bërë prindër të tre djemve dhe një vajze.

Foshnjat kanë lindur në Klinikën Universitare për Gjinekologji në Shkup me ndihmën e mjekes Elena Eli Nikolovska e cila ka menaxhuar gjithë shtatzëninë.

Në një prononcim për portalin 4news.mk, nëna e re ka theksuar se mjekja e saj ka qenë shumē e kujdesshme dhe pozitive, me mbështetjen e saj kanë arritur të arrijnë në javën e 31-të të shtatzënisë.

Foshnjat kanë lindur para kohe, por janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe nëna e katërnjakëve ka thënë për portalin se është e gëzuar pa masë pasi ka pasuri të vërtetë

Është interesante se kjo katërshe është e dyta pas 27 vitesh në Shtip. Katërshja e parë ka lindur në vitin 1997.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments