Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia e Strugës dënon 4 shoferë të dehur, ua merrë menjëherë patentat

Policia e Strugës dënon 4 shoferë të dehur, ua merrë menjëherë patentat

Më 24 dhe 25 shkurt 2024, në periudhën nga ora 22:00 deri në ora 04:00, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB- Ohër.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë gjobitur 18 drejtues mjetesh të cilët drejtonin mjete motorike nën efektin e alkoolit, nga të cilët 4 në Ohër Strugë, 9 në Kërçovë dhe 1 në Dibër. Menjëherë ata janë përjashtuar nga trafiku, u janë konfiskuar dokumentet e drejtimit të makinës dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments