Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia “blindon” spitalin e Tetovës, raportohet për dy persona të plagosur!

Policia “blindon” spitalin e Tetovës, raportohet për dy persona të plagosur!

Pjesëtarët e policisë kanë rrethuar Spitalin e Tetovës.

Mediat lokale në këtë qytet raportojnë se dy persona janë plagosur nga një përleshje e armatosur, pak çaste më parë.

Nga pamjet e para të transmetuara LIVE nga oborri i spitalit, shihen policë të armatosur me automatikë që bëjne roje pranë hyrjes së spitalit.

Megjithatë, detaje për personat e plagosur nuk jepen.

Poashtu nuk dihen as autorët e ngjarjes dhe as motivi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments