Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLajmi i fundit: Tërmet në Strugë dhe Ohër (FOTO)

Lajmi i fundit: Tërmet në Strugë dhe Ohër (FOTO)

Dy tërmete janë ndjerë në Strugë dhe Ohër, një tërmet prej 3.1 ballë u ndje para pak çastesh, ora 01:31 dhe një tërmet në ora 00:32 minuta i i cili ishte 3.7 ballë, ky fundit u ndje më shumë nga qytetarët e Strugës dhe Ohrit.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments