Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlus 10 të arrestuar për protestat, 5 prej tyre për vjedhje

Plus 10 të arrestuar për protestat, 5 prej tyre për vjedhje

P olicia njofton se karritur t’i identifikon dhe arreston 5 të dyshuarit për dhunë në protestën e 5 korrikut.
Veç tyre janë arrestuar edhe 5 persona të tjetë, dy nga Shkupi dhe tre nga Resnja të cilët dyshohen për vjedhje. Siç mëson Alsat të dyshuarit kanë tentuar të vjedhin lidhëset e rrethojave të hekurta para Kuvendit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments