Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlaçkitet makina në parkingun e spitalit të Shkupit

Plaçkitet makina në parkingun e spitalit të Shkupit

Mbrëmë pas orës 2 pas mesnate në Klinikën Nënë Tereza në Shkup, një autor i panjohur ka kryer vjedhje në një veturë me targa të Gjermanisë.
Kryerësi ka hapur veturën e cila ka qenë e parkuar para Klinikës për onkologji, ka konfiskuar dy valixhe, 6000 euro dhe një pasaportë me emrin A.B.

MPB konfirmon rastin dhe janë marrë masa për të gjetur kryerësin dhe për të zbardhur rastin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments