Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBoksieri nga Ladorishti i Strugës Arsim Etemi mposhti serbin në zemër të...

Boksieri nga Ladorishti i Strugës Arsim Etemi mposhti serbin në zemër të Zvicrës (FOTO)

Boksieri i talentuar nga Ladorishti i Strugës Arsim Etemi në Ushtër të Zvicrës vazhdoi perseri me fitore në turneun e organizuar ku mposhti boksierin serb Branislac Dosenoviç, mëson Struga Ekspres.
Fitorja e radhës gëzoi të gjithë shqiptarët e Zvicrës dhe gjithë diasporës poashtu dhe vendlindjes.
Arsim Etemi me talentin e tij pritet që të arrij majat e suksesit botëror në sportin e boksit.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments