Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlaçkitet barnatorja

Plaçkitet barnatorja

Një barnatore në qendrën tregtare “Antiko” në Komunen e Karposhit, është plaçkitur mbrëmë, me ç’rast janë vjedhur 40.000 denarë.
Vjedhja është kryer rreth orës 19:55 minuta, kur një njeri i maskuar i është kërcënuar me thikë të punësuarve A.S (35) vjec, dhe S.M.K (32), më pas është larguan në drejtim të panjohur.

MPB-ja sot ka informuar se është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe janë marë masa për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments