Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

Aksident tragjik, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

Nje ka humbur jeten dhe dy mbeten te lenduar rende ne nje aksident ne rrugen Zherovjan – Pirok.
Siç meson portali TetovaSot nga burime jozyrtare aksidenti ka ndodhur si pasoje e shpejtesise ku vetura eshte perplasur dhe rrotulluar.

Dy te lenduarit jane derguar ne spitalin e Tetoves ku menjher jane transferuar ne Shkup. Policia eshtene vendin e ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments