Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëPesë të lënduar te Prishtina

Pesë të lënduar te Prishtina

Pesë anëtarë të Sigal Prishtinës kanë marrë lëndime pas sulmit të tifozëve malazezë.

Tifozët e Sutjeskas kanë bërë një gjest të ulët në sfidën kundër Sigal Prishtinës.

Malazezët sulmuan me gjësende në parket basketbollistët dhe stafin teknik të klubit prishtinas, duke bërë që ndeshja të ndërpritet.

Klubi bardhekaltër njofton se pesë persona nga kjo skuadër kanë pësuar lëndime të lehta.

Gjithsesi, ata tani po përgatiten për t’u rikthyer në vendlindje.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments