Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPersona të armatosur vjedhin pompën e benzinit në Strugë

Persona të armatosur vjedhin pompën e benzinit në Strugë

Dy persona të panjohur, herët në mëngjes kanë kryer një vjedhje në një pompë të benzinës në dalje nga Struga për në Dibër, njofton policia e Strugës.

Kryerësit kanë kërcënuar me pistoletë të punësuarit kanë vjedhur një shumë të parave nga fitimi ditor pas së cilës kanë ikur.

Po ndërmerren masa për gjetjen e kryerësve dhe zbardhjen e tërësishme të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments