Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriPërsëri tërmet në Shqipëri

Përsëri tërmet në Shqipëri

Pas disa ditëve qetësi, mbrëmë është shënuar një tërmet, që është paslëkundje e tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit.Tërmeti ishte me magnitudë 4.5 të shkallës rihter. Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë duke rikthyer edhe një herë frikë.
Lëkundjet janë shënuar rreth orës 02:20. Thellësia ishte 10 km. Epiendra ishte 6 km në veri të Shijakut dhe 22 km në perëndim të Tiranës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments