Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërleshje me armë në Çair, ka të arrestuar dhe të lënduar

Përleshje me armë në Çair, ka të arrestuar dhe të lënduar

Sot rreth orës 15:00 është vërejtur një numër i madh i forcave policore, në Çair, teksa më pas MPB ka konfirmuar se bëhet fjalë për një perleshje me armë në një lokal.

“Sot (22.02.2024) rreth orës 15:00, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë Intervenuese në SPB – Shkup, e kanë arrestuar A.N, duke vepruar pas kallëzimit të orës 14:00 se në një objekt hotelierik në rrugën “Kemal Sejfulla” në Shkup se ka qëlluar E.S, duke e plagosur në këmbë. Ndryshe pas dokumentimit të rastit, do të ngritet kallëzimi adekuat”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments