Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaPër të mos e paguar hotelin, provon të ikë nëpërmjet telave të...

Për të mos e paguar hotelin, provon të ikë nëpërmjet telave të telefonit (VIDEO)

Një klient i një hoteli në Kinë, ka tentuar të ikë nga hoteli, duke zgjedhur një rrugë të rrezikshme. Në fakt ai nuk ia ka dalë të arratiset, duke qenë që ra në duart e zjarrfikësve dhe autoriteteve kineze, e për rrjedhojë shpenzimet e hotelit.

Për më shumë shihni videon:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments