Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriPENGMARRESIT E GJERMANES JANE NGA KOSOVA

PENGMARRESIT E GJERMANES JANE NGA KOSOVA

Mediat shqiptare raportojnë se pengmarrësit e gjermanes Katerina Erektel, janë nga Kosova.

Fjala është për Hamdi dhe Shkëlqim Berishën, i cili e ka mbajtur peng gjermanen vetëm rreth 400 metra nga vendi ku ishte braktisur automjeti me të cilin dyshohet se ishte rrëmbyer ajo.

Policia ishte vënë në kërkim të autorëve me qen dhe ka mundur të gjejë vajzën dhe rrëmbyesin. Sipas policisë, vajza po tërhiqej nga shtetasit Hamdi Berisha dhe Shkëlqim Berisha. Në pranga ka rënë Hamdiu, ndërsa bashkëpunëtori i tij ka arritur të shpëtojë. Policia njofton se Berisha e ka futur ish-të dashurën e tij me forcë në makinën e saj dhe më pas janë larguar për ta braktisur mjetin në afërsi të Urës së Limuthit.

Sipas policisë, pengmarrësi Berisha pretendon se vajza i kishte vjedhur atij bizhuteri dhe një sasi parash. Policia po verifikon nëpërmjet policisë gjermane dhe asaj kosovare të dhëna të mundshme mbi ta, përcjell shekulli.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments