Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPAS'BOMBES',JEP DOREHEQJE GAZETARJA E KANAL 5

PAS’BOMBES’,JEP DOREHEQJE GAZETARJA E KANAL 5

Gazetarja e Kanal 5 Suzana Miceva, pas bombës së tretë të publikuar nga Zoran Zaev ku përmenden edhe gatimet e lajmeve që janë bërë në Kanal 5, ka vendosur të largohet nga ky televizion.

Ja reagimi i plotë i saj:

“Sot e ndala angazhimin tim në Kanal 5. Të gjithë kemi arsyet tona të cilat na shtyejnë në jetë, subjektive, objektive…

Arsyet e mia janë vetëm personale. Vendim i cili nuk kam besuar se do e marr ndonjëherë, por ja, vendosa për të qindtën e sekondës dhe për herë të parë në jetë e di se veprova ndershëm.

Them se që nga kjo ditë, pas deklarimit tim të thënë më lart çfarë do që të thoni nuk do gaboni. Mbetem GAZETARE, dhe most ë dyshoni nëse do jem e detyruar, dorëheqje do të jap edhe në televizionin tim. Deri në atë ditë për të cilën shpresoj që nuk do të vijë, do të me ndiqni nga Tv Kanal Vis, dhe nga rrjetet sociale.

Çdonjëri ka revoltën e vet, kjo është mënyra ime për ta treguar. Hapi i parë. Nuk ka logjikë të flas dhe të kritikoj këtu por pikërisht këto ditë, nga Strumica në atmosferë të përkryer harmonike ju flas për Karneval. Karneval ka pikërisht, por në gjithë shtetin!!!

Kolegëve të mi të Kanal 5 vetëm dëshira të mira dhe përshëndetje, kalova 6 vite të bukura”

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments