Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPas mesnate do të lirohet çmimi i naftës dhe benzinës

Pas mesnate do të lirohet çmimi i naftës dhe benzinës

Çmimi i naftës pas mesnate do të ulet për 3 denarë, ndërsa çmimi benzinave për 1,5 denarë. Nga KRRE bëjnë të ditur se edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë do të ulet për 2,5 denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments