Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti me vranësira dhe reshje të përkohshme të shiut

Moti me vranësira dhe reshje të përkohshme të shiut

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe reshje të përkohshme të shiut, vende vende me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar dhe kushte për paraqitjen e breshrit të imët. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 15 deri në 22 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe reshje të përkohshme të shiut, ndërsa në disa pjesë të luginës mot jo-stabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullimave, erë të përforcuar dhe kushte për mot të ligë. Temperatura minimale do të ulet në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 20 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments