Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPaditet strugani nga stacioni policor në Strugë me veprën e rëndë kundër...

Paditet strugani nga stacioni policor në Strugë me veprën e rëndë kundër sigurisë së njerëzve në trafik

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “vepra të rënda kundër sigurisë së njerëzve dhe pasurisë në trafik” stacioni policor në Strugë paraqiti akuzë penale kundër një personi nga një fshat i Srugës. I paraqituri, veprën penale e ka kryer në datë 31 gusht të këtij viti në ora 15 e 35 minuta në kthesën drejt “Eurohotel” në rrugën magjistrale Podmol-Strugë. Ai, duke drejtuar makinën e tij ka shkaktuar aksident trafiku me mosdhënies së përparësisë për tejkalim te automjetit tjetër. I njëjti menjëherë është dërguar në spitalin “Sn Erazmi” në Ohër ku dhe janë konstatuar lëndime të rënda trupore, njofton Stefan Dimoski, zëdhënës i SPB-Ohër
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments